Titulinis Produkcija Kaminų sistemos
Kaminų sistemos
Modulinis kaminas Isokern

Modulinis kaminas Isokern – tai detaliai išdirbta sistema, kurią sudaro visi kokybiškam kaminui sumontuoti reikalingi elementai. Kaminų sistema Isokern gaminama iš Islandijoje išgaunamo lavos akmens.

Skaityti daugiau...
 
Kaminas Rondo plus

Universali ir ypatingai naudinga kaminų sistema. Pritaikyta kietajam, skystajam kurui, dujoms, žemoms ir aukštoms išmetamųjų dujų temperatūroms.

Skaityti daugiau...
 
Kaminų sistema Schiedel ABSOLUT

Kaminų sistema Schiedel ABSOLUT. Naudojant moderniausias technologijas keraminio įdėklo masė sumažinta iki minimumo. Tai leidžia kaminui sušilti ypač greitai ir užtikrinti puikią trauką.

Skaityti daugiau...
 
Ventiliaciniai kanalai

Universalūs blokeliai, itin tinkantys visų gravitacinių ventiliacinių sistemų statybai. Turi Varšuvos statybos instituto leidimą naudoti statybose.

Skaityti daugiau...
 
PLEWA kaminai


UAB “Pas Vandenį“ siūlo pirkėjams kaminų sistemas “Plewa” ir ventiliacinius blokus. Kaminai yra universalūs, pritaikyti įvairaus tipo kurui – dujoms, kietam ir skystam kurui.

Skaityti daugiau...
 
Kaminų sistema Schiedel

Universali ir ypatingai naudinga kaminų sistema. Pritaikyta kietajam, skystajam kurui, dujoms, žemoms ir aukštoms išmetamųjų dujų temperatūroms. Turi Berlyno bei Varšuvos statybos institutų, kaip kaminų atsparių drėgmei, leidimą naudoti statybose.

Skaityti daugiau...
 
Kaminų sistema Schiedel Quatro

Kaminų sistema Quadro skirta šalinti išmetamasias dujas iš dujinių katilų su uždara degimo kamera (turbo).

Skaityti daugiau...