Titulinis Produkcija Stogo dangos
Stogo dangos
a) Beasbestinis šiferis “ Eurofala”

Lakštai EUROFALA gaminami iš cemento, kreidos, natūralių celiuliozės pluoštų ir aplinkai bei sveikatai nekenksmingų dirbtinių pluoštų PVA. Gamybos procese lakštai yra dažomi, o jų paviršius yra glotnus ir lygus.

Skaityti daugiau...
 
c) Profiliuoti lakštai stogams ir sienoms

Profiliuota danga naudojama naudojamos stogų ir sienų dengimui. Profiliuoti plieniniai lakštai gaminami reikiamų ilgių, tačiau yra nustatytas minimalus ir maksimalus lakšto ilgis. Lakšto plotis yra pastovus ir jo neįmanoma keisti.

Skaityti daugiau...
 
e) Keraminės ir betoninės čerpės “Monier”

Keraminės čerpės

Granat
Uzkaitine keramine stogo cerpe „Granat“ yra su tipiska originalia "marselio " formos dviguba banga. Sio tipo stogo cerpes buvo gaminamos ir seniau, buvo placiai naudojamos Europoje. Stai kodel jos tinka ir renovuojant, ir dengiant nauju namu stogus.

Skaityti daugiau...
 
i) Bituminė danga “ Onduline”

Onduline pagaminta iš organinio pluošto, prisodrinto bitumu, veikiant aukštai temperatūrai ir dideliam slėgiui. Danga išsaugo savo savybes, esant dideliems temperatūros pokyčiams, puikiai izoliuoja patalpas, netgi ekstremaliomis sąlygomis.

Skaityti daugiau...
 
b) Metalinė čerpė

Metalinė čerpės imitacija

Šiuo metu tai viena populiariausių stogo dangų. Plieninėmis  čerpėmis dengiami ir mažaaukščiai, ir daugiaaukščiai pastatai. 
Plieninės čerpės – tai ekologiška, visiškai nekenksminga aplinkai, žmonių sveikatai bei gyvybei stogų danga.

Skaityti daugiau...
 
d) Klasika ir Valcprofilis

Mechaniškai tvirtinama, valcuota  stogų danga naudojama jau daugelį metų.Ji tinka tiek naujiems, tiek ir sudėtingesniems stogo rekonstravimo darbams . Šią dangą galima naudoti ir  stogams su nedideliu nuolydžiu. Klasikinio stiliaus stogų danga nereikalaujanti sraigtų. Lengvai montuojama.Yra įvairių spalvų (pagal RAL spalvų paletę).

 
f) "KATEPAL" bituminės čerpės

Katepal bituminės čerpės gaminamos Suomijoje KATEPAL OY gamykloje.
Visa kompanijos KATEPAL produkcija atitinka EN 544 standartus, o pačiai kompanijai suteiktas ISO 9001 kokybės sertifikatas. Tai reiškia, kad prekinis KATEPAL ženklas garantuoja kokybę, patikimą medžiagų tiekimą ir individualumą

Skaityti daugiau...
 
k) Ritininės stogo dangos

Skaityti daugiau...