Titulinis Produkcija Stogo dangos a) Beasbestinis šiferis “ Eurofala”
a) Beasbestinis šiferis “ Eurofala”

Lakštai EUROFALA gaminami iš cemento, kreidos, natūralių celiuliozės pluoštų ir aplinkai bei sveikatai nekenksmingų dirbtinių pluoštų PVA. Gamybos procese lakštai yra dažomi, o jų paviršius yra glotnus ir lygus.

Lakštai "EUROFALA“  naudojami įvairių pastatų – gyvenamųjų , visuomeninių ir ūkinių bei pramoninių – stogų, sienų dengimui ir apdailai. Tinka visur, kur svarbi estetika ir kokybė.
 Lakštai EUROFALA gaminami iš cemento, kreidos, natūralių celiuliozės pluoštų ir aplinkai bei sveikatai nekenksmingų dirbtinių pluoštų PVA.
Gamybos procese lakštai yra dažomi, o jų paviršius yra glotnus ir lygus

Banguoti lakštai EUROFALA - tai ne tik praktiniai privalumai, bet ir aukšto lygio estetika. Natūralios lakštų spalvos ir gausus stogo dangos bei montavimo priedų asortimentas leidžia suprojektuoti funkcionalų, kruopščiai užbaigtą ir akiai patrauklų stogą.

Privalumai
Lakštai pasižymi patvarumu, atsparumu, atsparumu karščiui, šalčiui, drėgmei, nedegumu, lengvu apdirbimu I montavimu, gera garso izoliacija, estetine išvaizda.

Apdorojimas ir montavimas
Dėl mažo svorio ir ypatingos sandaros lakštai EUROFALA gali būti lengvai apdorojami (pjaunami).
Mažiausias visų gaminių iš pluoštinio cemento stogo šlaito nuolydis yra 12 laipsnių.

Spalvos
Lakštai EUROFALA gaminami šių spalvų: raudonos, plytų, rudos, pilkai mėlynos ir žalios. Taip pat gaminami ir nedažyti lakštai – natūralios pilkos pluoštinio cemento spalvos.

Varžtai šiferiui " EUROFALA" 
Šiferis tvirtinamas varžtais su plastmasine galvute. Vienam 1150x1250 mm lapui pritvirtinti reikia 2,5 varžto. Varžtų galvutės parenkamos pagal šiferio spalvą.

Lakštų sąnaudų paskaičiavimo pavyzdys 
Norint padengti 100 m² paviršiaus šlaitinį stogą reikia 90 vnt. lakštų (esant didesniam nei 40% stogo nuolydžiui) ar 96 vnt. (esant mažesniam nei 40% stogo nuolydžiui). Po vienu lakštu turi būti paruošti du grebėstai 1100 mm atstumu (esant 150 mm persidengimui) ir 1050 mm atstumu (esant 200 mm persidengimui).

daugiau informacijos (doc)