Titulinis Produkcija Stogo dangos i) Bituminė danga “ Onduline”
i) Bituminė danga “ Onduline”

Onduline pagaminta iš organinio pluošto, prisodrinto bitumu, veikiant aukštai temperatūrai ir dideliam slėgiui. Danga išsaugo savo savybes, esant dideliems temperatūros pokyčiams, puikiai izoliuoja patalpas, netgi ekstremaliomis sąlygomis.

Savybės:

 • Ilgis: 2,0 m
 • Plotis: 0,95 m
 • Naudingas plotas: 1,65 m2
Šiuo metu Onduline plačiai taikomas žemės ūkyje, gamyboje, pramonėje ir gyvenamųjų namų statybose. Pirkėjams galime pasiūlyti keturių prie aplinkos derančių spalvų stogo dangą - rudą, raudoną, žalią ir juodą.

Onduline gamintojai suteikia 15 metų garantiją lapų hidroizoliacijai ir medžiagos struktūros kintamumui. Ši medžiaga patvari, ekonomiška, jos tvirtinimui nereikalingi jokie specialūs įrankiai, tik plaktukas ir vinys.
 
Spalvos

 • raudona
 • žalia
 • ruda
 • juoda

Onduline stogo dangai praktiškai nereikia jokio aptarnavimo. Tai puiki hidroizoliacija, gerai absorbuojanti garsą, nerūdyjanti, o laikui bėgant netampanti trapia. Medžiaga nepūva ir atspari grybelių plėtimuisi, agresyviai aplinkai, daugumai chemikalų, mechaniniams pažeidimams, smūgiams, o dėl kompaktiškų matmenų ją paprasta transportuoti ir sandėliuoti. Galiausiai Onduline neturi asbesto, todėl nekenkia sveikatai nei instaliacijos metu, nei naudojantis patalpomis.
Onduline yra viena iš labiausiai patvarių, universalių ir ekonomiškų stogo dangų pasaulyje.
 
Paskirtis
Jei nepasirinkote Onduline stogo dangos pirmą kartą dengiant stogą, Jūs galite ją pasirinkti perdengiant. Stogo perdengimas tampa lengvesnis, greitesnis, kadangi nereikia nuplėšti senosios dangos. Onduline galima dengti ant senos, turinčios tvirtą pagrindą stogo dangos. Jei paviršius ganėtinai lygus, nereikia jokio papildomo pasirengimo, tiesiog prikalate vinimis Onduline lakštus. Esant nelygiems paviršiams, tokiems kaip banguoto metalo stogai, reikėtų naudoti grebėstus paviršiui išlyginti.

Onduline plačiai naudojamas šlaitinių stogų dengimui, tai patogių išmatavimų danga, labai paprastai pjaustoma ir tvirtinama, dėl savo lengvumo ( vienas lakštas tesveria 6,5 kg). Medžiaga patvari, ekonomiška, jos tvirtinimui nereikalingi jokie specialūs įrankiai, tik plaktukas, pjūklas ir vinys.

Vinys plastiko galvute

Pakuotė: 400vnt/pak.
Skaidrūs lapai
 
Stiklo skaidrumo permatoma ir matinė Onduline stogo danga gaminama tokio pat profilio ir dydžio lapais kaip ir bituminiai Onduline lakštai. Jie užtikrina efektyvų pastogės apšvietimą. Onduline PVC yra paprasčiausias ir ekonomiškiausias būdas apšviesti palėpėms, tai tvirta ir ekonomiška danga, puikiai praleidžianti šviesą ir nelaidi vandeniui!

PRIVALUMAI

 • Puikus dizainas.
 • Paprastas montavimas.
 • Dėl tinkamo dangos atspalvio praleista šviesa yra labai maloni.
 • Ilgas naudojimas.

Stogalangis Onduline profilis 
Stogo ventiliatorius WG33 (330 cm2)


daugiau informacijos